אלון גולן – פיתוח נוף, עיצוב והקמת גינות נוי

ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף, המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת החלומות שלכם!

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

הקמת גינות

הקמת גינות לבתים פרטיים הינה חלום שאנשים רבים לא מוותרים עליו. שהרי בית מעוצב לא יהיה מושלם ללא הפינה הירוקה והססגונית המושלמת שלכם. זו שתוסיף נגיעה של הטבע לחיים שלכם גם אם אתם גרים בעיר גדולה המוקפת בניינים מכל עבר.

מה חשוב לדעת על הקמת גינות ?

אנשים רבים מעוניינים להקים גינה בחצר ביתם או אפילו על המרפסת או הגג, אך טרם הקמת גינות חשוב לדעת כי בהיעדר תכנון נכון ועיצוב מדויק, תהליך ההקמה עלול להימשך זמן רב והעיצוב המתקבל עלול להיות בעייתי לתחזוקה שוטפת.

  • המיקום – ישנה חשיבות רבה למיקומה של הגינה, בין אם היא תהיה בחצר, על הגג או על המרפסת שלכם. על הגג והמרפסת יהיה ניתן למקום אדניות, לשלב דק מעץ ואף להוסיף אלמנטים רבים אחרים אשר ייצרו את האווירה המבוקשת עליכם.
  • תשתיות – חשוב לשים לב כי המקום בו אתם רוצים להקים את הגינה יהיה מסוגל להכיל גם את התשתיות הנדרשות, מערכת השקיה, מערכת ניקוז ועוד.
  • העיצוב – זהו חלק בלתי נפרד מהתכנון המקדים של הגינה. שהרי הוא זה שיקבע את מחיר הקמת הגינה ואת סוגי הצמחייה והאלמנטים העיצוביים השונים שהגינה תכלול.

זכרו כי הנקודה החשובה ביותר היא ההמלצה להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שתבצע את העבודה עבורכם. כך זמני העבודה יתקצרו ואתם תוכלו ליהנות משירות אדיב ומקצועי אשר ייקח בחשבון גם את תנאי מזג האוויר באזור וייצור את ההגנות הנדרשות מפני תנאי האקלים בעת הצורך.

חברה אמינה שמחויבת לכם

חברת "אלון גולן – פיתוח נוף" נוסדה בשנת 1995 בתור חברה אשר מספקת פתרונות כוללים לכל צרכי החצר. החל מהעיצוב הראשוני של הגינה ותכנונה ועד לשלב הביצוע הסופי אשר כולל התקנה ובניה של כל מה שהגינה שלכם זקוקה לו, החל מתאורת גינה, דרך בחירת צמחים המתאימים לאזור שלכם ועד להקמת בריכות, פרגולות, דקים גדרות ושערים. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את השירות האדיב, האיכותי ומקצועי ביותר שניתן.

 

הקמת גינות

חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים