אלון גולן – פיתוח נוף, עיצוב והקמת גינות נוי

ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף, המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת החלומות שלכם!

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

עיצוב גינה פרטית

ביצוע של עיצוב גינה פרטית אומר למעשה כי החלטתם לברוא לעצמכם את פיסת גן העדן הפרטית שלכם. תהליך עיצוב הגינה יכול להתחיל מכם או להיות מוצע על ידי חברת פיתוח נוף מקצועית על פי הדגשים שלכם.

מהם שלבי עיצוב גינה פרטית ?

כמו כל יצירת מופת אחרת, עיצוב גינה פרטית דורש גם הוא עבודה מוקפדת בשלבים מוגדרים מראש, זאת על מנת שתוכלו לקבל את הגינה המושקעת והמתוחזקת ביותר.

  • פגישת היכרות – השלב הראשון יהיה להכיר אתכם ואת הפינה שמיועדת להפוך לגינה. זה המקום לבצע תיאום ציפיות, להסביר על הסגנון שלכם ומה אתם מעוניינים לראות בגינה. חברת פיתוח הנוף אשר תבצע את העיצוב תלמד את השטח לעומק, כולל האתגרים והמעלות שלו.
  • זמן לסקיצות – השלב הבא יהיה תכנון מדויק ויסודי של הגינה שלכם. תוכלו לקבל סקיצה ראשונית של הגינה ולהעניק את חוות דעתכם בנוגע לעיצוב. נוכל לדון באפשרויות חלופיות ונתכנן יחד את קווי העיצוב השונים והאלמנטים שתוכלו להוסיף לגינה.
  • תכנון מפורט ויצירת תכנית עבודה – לאחר שתקבעו את הסקיצה הסופית, החברה תיצור את תוכנית העבודה המדויקת. היא תכלול את כל השיפועים וניקוזים, מיקום מדויק של שבילים, תכנית השקיה מקצועית, סוגי הצמחים הדרושים וכמותם ועוד..
  • ביצוע בפועל – נעביר את התוכנית מהכוח אל הפועל בעזרת עובדים ותיקים ומיומנים שיקימו את הגינה שלכם. לאורך כל הדרך חברת פיתוח הנוף תפקח ותשגיח כי העבודה מתבצעת בצורה הנכונה.
  • ליווי גינה – לאחר שהגינה הוקמה החברה תשמח לעזור לכם גם בהמשך. שהרי עם השנים הגינה מתבגרת והצמחים משתנים. נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולייעץ במקרה הצורך.

 

חלקת גן עדן פרטית

חברת "אלון גולן – פיתוח נוף" קמה ב – 1995 ומאז מציעה לכל אדם פתרון כולל לכל צרכי החצר. החל מעיצוב ותכנון של פיסת גן העדן הפרטית שלכם ועד להקמתה בפועל. בסיום העבודה, כל מה שייוותר לכם הוא לשבת על כיסא גינה מעוצב וליהנות מהנוף החדש והירוק שלכם.

עיצוב גינה פרטית

חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים