אלון גולן – פיתוח נוף, עיצוב והקמת גינות נוי

ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף, המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת החלומות שלכם!

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות הינה משימה עדינה אשר דורשת תכנון ומחשבה רבה. אי אפשר פשוט להוסיף כל צמח שתרצו ולקוות שהתוצאה הסופית תהיה אסטטית ומרשימה. על מנת לצלוח את התהליך ובסיומו לקבל את הגינה המעוצבת שלכם, אתם תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת "אלון גולן – פיתוח נוף". אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות לכל גינה החל משנת 1995 ונשמח לעמוד גם לשירותכם בעיצוב הגינה הפרטית שלכם.

עיצוב גינות פרטיות – עושים את זה נכון

על מנת לצלוח את מלאכת עיצוב גינות פרטיות יהיה עליכם להיעזר בחברה מקצועית אשר תוכל לסייע לכם לעשות את זה נכון. חלק מהדגשים שיהיה עליכם לשים לב אליהם כוללים בין היתר גם:

  • ניצול משאבים טבעיים – בעת תכנון של סוגי הצמחייה אשר אתם מעוניינים להציב בגינתכם חשוב לשים לב מה התנאים הטבעיים אשר קיים בשטח. במידה והמקום חשוף לשמש במשך רוב היום, לא מומלץ להציב צמחים אשר רגישים לחום או לשמש.
  • אלמנטים דוממים – מלבד הצמחייה זכרו כי אתם יכולים לתרום רבות לעיצוב בעצם הוספת חפצים דוממים לגינה. מזרקות, מפלים קטנים, שבילים מעוצבים, חלוקי נחל ופסלים יכולים להעניק לגינה נופך ייחודי שיוסיף חן רב למראה הטבעי של הגינה.
  • בחירת צמחיה נכונה – חשוב לשים לב כי הצמחים אשר אתם בוחרים מתאימים לאקלים ואחד לשני. חשוב לשים לב כי אתם לא בוחרים צמחים אשר יתחרו אחד בשני ויובילו למצב בו צמח אחד משתלט על המרחב של צמח אחר. את השילוב הנכון תוכלו לבצע בעזרת אנשים אשר מתמחים בתחום ומכירים את הצמחייה שתתאים לכם.

 

ההשראה נמצא בכל מקום

על מנת למצוא את מקור ההשראה שלכם לעיצוב הגינה המושלם אתם לא צריכים לחפש רחוק. דמיינו את הגינה המושלמת עבורכם, מה אתם רואים? צמחים רב עונתיים צבעוניים? או שמא גינת תבלינים ועשבי מרפא בפינה לצד שטח דשא ירוק עד? העולם השלם של הטבע עומד לרשותכם, כל מה שצריך לעשות זה לדמיין וחברת "אלון גולן – פיתוח נוף" תעשה את המירב על מנת להפוך את החלום שלכם למציאות ירוקה ומרנינה.

עיצוב גינות פרטיות

חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים