אלון גולן – פיתוח נוף, עיצוב והקמת גינות נוי

ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף, המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת החלומות שלכם!

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

תכנון גינה

כל אחד מאיתנו שמצא את עצמו בטבע, יודע עד כמה רבה השפעתו על מצב הרוח שלנו ועל טעינת הכוחות הטמונים בנו. האווירה אשר יכול ליצור הטבע מתאפיינת בנינוחות ורוגע, אין ספק כי כל אחד מאיתנו זקוק לפיסה קטנה של טבע בחיים שלנו על מנת שנוכל ליצור בדיוק את האווירה הזו בנוחות ביתנו. זו היא ההזדמנות שלנו להוסיף איזון נפשי ושמחת חיים אל האפרוריות היום יומית ועל ידי כך למעשה לפטור אותנו ממנה בעזרת תכנון גינה.

תכנון גינה בצורה חסכונית

החלום של הכנסת הטבע אל ביתנו חי ופועם בלבבם של אנשים רבים. על מנת שאתם תוכלו ליצור את הגינה המושלמת שלכם תוך כדי עמידה בתקציב מוגדר מראש למטרה שזו יהיה עליכם לשים לב לנקודות הבאות.

  • חיסכון במים – זו אחת הנקודות החשובות מכל, זאת משום שגינה חסכונית במים תהיה גם חסכונית מבחינת עלויות במשך הדרך. תוכלו לעשות זאת על ידי שתילה של צמחים חסכוניים במים ובחירה במערכת השקיה חסכונית אשר תמנע בזבוז מיותר של המים והשקיה בשעות לא נכונות.
  • תכנון מדויק – תכנון גינה בצורה חכמה ומדויקת יכול לסייע לנו לחסוך בעלויות. כך, על מנת שלא להשאיר מרווח לטעויות, מומלץ לבצע את התכנון ברמה המדוקדקת ביותר, עוד בשלב תכנון הבית, או השיפוץ.
  • מעצב גינות – התייעצו עם אלון גולן, מעצב הגינות, הוא יהיה איש המקצוע אשר יוכל לכוון אתכם בצורה הטובה ביותר לגבי כל אותם אלמנטים אשר יעזרו להקל על ההוצאות הכלכליות, הן עכשיו והן בעתיד.

ליווי צמוד ומקצועי

בעזרת צוות מנוסה ומיומן, אנו בחברת "אלון גולן – פיתוח נוף" נתאים את עיצוב ותכנון הגינה לאופי הלקוח ולאווירה אותה הוא מבקש ליצור בביתו. אנו שמים דגש על סגנון עיצובי ייחודי אשר יעזור לכם להגשים את החלום של הכנסת פיסת טבע אל תוך חיי היום יום שלכם. אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך, החל משלבי התכנון הראשוניים ועל לשלב הביצוע בפועל של הקמת הגינה שלכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שלב ולספק את הייעוץ האיכותי והאדיב ביותר.

 

תכנון גינה

חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים