אלון גולן – פיתוח נוף, עיצוב והקמת גינות נוי

ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף, המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת החלומות שלכם!

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

  אודות

  קצת עלינו

  אחרי שנים בהם טייל בכל היבשות מלבד אנטרקטיקה, חתר בנהרות המהירים בתבל ושוטט ביערות ובג'ונגלים הסבוכים בעולם – אלון גולן מצא את עצמו לפתע מתגעגע לירוק האוורירי של הגליל, לעצי אלה, אשל, לאלוני התבור, לחורשות עצי הזית, לריח של שדות חרושים… והוא הבין עובדה נוספת: שהקשר שלו עם הטבע זה קשר לכל החיים.

  הצעד הבא היה לחזור לארץ. הצעד שבא אחריו היה להתחיל לעבוד בהקמת גינות וגנים.

  בשנתיים הראשונות, עבד כשכיר. כמנהל צוות הקמה ניהל עשרות פרויקטים במרכז הארץ ובאזור השרון, כשהוא עובד מול מעצבים ומול לקוחות, צובר ניסיון מעשי, לומד לקרוא ולתכנן תכניות וליישם אותם בשטח ולומד להקשיב ללקוחות. לאחר מכן עבד שנתיים נוספות באופן ישיר מול אחד ממעצבי הגינות הידועים בארץ, ממנו למד את סודות העיצוב.

  "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי" קמה ב-1995 כחברה שמציעה פתרון כולל לכל צרכי החצר, החל מתכנון ועיצוב הגינה ועד הקמה וביצוע סופי וכן התקנה/בנייה של כל מה שמסביב: מתאורת גינה ועד ברכות ועבודות עץ. כשהצוות של אלון גולן עוזב את השטח, כל שנותר ללקוח הוא להירגע על כיסא נוח מתחת לפרגולה החדשה ולהמתין לפריחת הצמחים ובוא הפרפרים.

  אלון גולן מאוד אוהב לעצב גינות בסגנון ים-תיכוני על כל גווניו, גינות אקולוגיות וגינות יובשניות, כי אלו הגינות שמתאימות למקום הזה מבחינת האקלים והצומח והחיסכון במים. אולם הוא מנוסה מאוד במגוון סגנונות עיצוב וזורם עם דרישות הלקוח, בין אם מדובר בגן אנגלי, גינות טרופיות או כל גינה מיוחדת שעולה בדעת הלקוח.

  ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף , המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת
  החלומות שלכם!

  אנו מתחייבים לספק חודשיים של ליווי לגינה אחרי ההקמה ואחריות לצמחיה ולמערכות השקיה והדישון. מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם בהקדם

   מאות פרוייקטים מוצלחים מאחורי "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי"

   דוגמאות לעיצובים ועבודות של "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי", ניתן לראות במאות גינות בבתים פרטיים מאזור זיכרון ובנימינה ועד רמת השרון-ראש העין. אנחנו עובדים ביישובים כגון קיסריה, סביון וארסוף וגם במושבים ובתי קרקע באזור השרון, עמק חפר, חדרה, זיכרון יעקב, פרדס חנה ובנימינה.

   יחד עם זאת, החברה שמחה גם לבצע עיצובים ותכניות של מעצבים אחרים. דוגמה לכך הוא ביצוע הגנים בפארק המסחרי של גן שמואל, בחאן זערוניה (בנימינה) וכן בעשרות בתי קרקע ווילות מאזור המרכז ועד בנימינה.

   הגינות והגנים של "אלון גולן – עיצוב והקמת גינות נוי", מתאפיינות ביצירתיות וחשיבה מקורית יחד עם נכונות גדולה להקשיב ללקוח, על מנת לספק לו גינה שעונה לצרכיו והולמת את חלומותיו. גינות שהן שילוב מאוזן ומושלם של פשטות ותחכום, התאמה בין חלומות לתקציב, חשיבה "מחוץ לערוגה" בעת הצורך, רמת ביצוע גבוהה והמון אהבה והקשבה למחזוריות של הטבע, לצומח ולנופי הארץ.

   חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים