אלון גולן – פיתוח נוף, עיצוב והקמת גינות נוי

ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף, המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת החלומות שלכם!

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

  עיצוב גינות

  אלון גולן פיתוח נוף הינה חברה ותיקה מאוד בתכנון ביצוע ועיצוב גינות

  עיצוב גינות הינו תחום נרחב מאוד המרכיב בתוכו את כל צרכי החצר, החל מגדרות, שבילי גישה, ריצופים, דרך עבודות עץ, אלמנטי מים, מסלעות וכמובן צמחיה המתאימה לאופי ולצרכי הבית

   

  עיצוב גינות – מה חשוב לדעת?

  עיצוב גינות הוא תהליך של הפיכת גינה חד גונית וסטנדרטית לגינה חיה, צבעונית, בעלת ניחוחות ייחודים המותאמת אישית לכל לקוח ולקוח. הגינה שלכם היא מקום המפלט והרוגע מהיומיום, מקום משחק לילדים או מקום אירוח, על מנת להפוך את הפינה שלכם לגינה שתמיד חלמתם, אנחנו עורכים פגישה אישית בה נערך תיאום ציפיות  – שלב זה הוא שלב קריטי מבחינתנו ותנאי הכרחי להמשך, מכיוון

  שתכנון גינה מוקדם ומתואם ציפיות יחסוך כסף רב ואי הבנות בהמשך.

  כולנו חולמים על גינה אידאלית, ובתחום של עיצוב גינות, השמיים הם הגבול, ואנחנו נוכל לעזור לכם להפוך את החלום למציאות. אז מה חשוב לדעת?

  נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון בתכנון גינה:

  1. הכשרת הקרקע : ניקוזים, שיפועים, בורות חלחול ואדמה איכותית
  2. הכנת תשתיות חשמל, מים מבעוד מועד
  3. צמחיה: בחירה מושכלת של עצים וצמחים שלוקחת בחשבון צמיחה עתידית, צימוח שורשים ונוף. לאנשים עם אורך רוח, בעלי מסגרת תקציבית מוגדרת, אנו ממליצים לשים צמחים צעירים, שעלותם נמוכה באופן משמעותי, שיגדלו בדיוק כפי שאנו מצפים. חשוב לקחת בחשבון האם העצים נשירים או ירוקי עד כך שלא ילכלכו את הבריכה או את החניה מחד או יצלו או לא על הבית ועל החצר מאידך, האם נותני פירות או פורחים בעונה מסויימת – האם הפריחה של כל הצמחיה תשתלב אחת בשניה ותתן מענה לאורך כל השנה לגינה פורחת ומקסימה?

   

  לסיכומו של עניין

  חשוב לנצל את שטח החצר מבחינה מקסימלית ולשלב את כל האלמנטים המבוקשים יחדיו, אם רוצים לשלב בריכה, או פינות ישיבה, או פינת משחקים לילדים – יש לראות את התמונה הגדולה, ובזה אנחנו מומחים!

  חברת אלון גולן פיתוח נוף עוסקת כבר למעלה מ 20 שנה בתחום עיצוב גינות לבתים פרטיים, גינות גג ומרפסות, בעלי חשיבה יצירתית, איכות בלתי מתפשרת ואחריות לטווח ארוך ואנחנו מתחייבים להגיש מוצר מוגמר בכל הקשור לעיצוב הגינה ולביצועה עד לפרט האחרון, ברמה גבוהה מאוד.

   

  למידע נוסף על עיצוב גינות ולפגישת ייעוץ ראשונית, מוזמנים ליצור איתנו קשר: 0523648709

  חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים