אלון גולן – פיתוח נוף, עיצוב והקמת גינות נוי

ברוכים הבאים לאלון גולן פיתוח נוף, המקום הכי נכון להקמה ועיצוב גינת החלומות שלכם!

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

  תהליך עבודה

   

  1. שלב ההקשבה

  פגישה ראשונה עם הלקוח בבית שבו תבוצע העבודה. שלב ההקשבה, שומעים את דרישות המשפחה, הצרכים, מקשיבים לחלומות, ובוחנים את כל אלה ביחס לנתוני השטח ותקציב הלקוח.

   

  2. תכנית רעיונית

  הכנת תכנית רעיונית שהיא טיוטה ראשונה של תכנית עבודה. התכנית הכוללת כבר מענה לדרישות/צרכים/חלומות הלקוח – בהתאם לנתוני השטח והאילוצים התקציבים. בשלב הזה מתקיים "פינג-פונג" מסוים עם הלקוח, שמציג הערות – אם יש לו – ואנו פותרים אותן ככל שניתן.

  3. הצעת מחיר לביצוע

  לאחר שבשלב הקודם, הוחלט מה יהיה בגינה והלקוח הבין את המשמעויות וההשלכות הכספיות והמקצועיות של בחירותיו, הוא מקבל הצעת מחיר מפורטת וסופית הכוללת תכנית עבודה לביצוע שלב אחר שלב, כולל פירוט כמויות החומרים, לוח זמנים, עלות החומרים, עלות ומשך העבודה ועלות כוללת של כל הפרויקט.

  4. אישור הצעת מחיר

  הלקוח מאשר את הצעת המחיר ואת תכנית העבודה. מעכשיו מתחילים שלבי הביצוע.

  5. ביקור במשתלה

  לאחר שהלקוח מאשר את הצעת המחיר אנחנו מתלווים אליו לביקור במשתלה, ובה הוא בוחן את כל הצמחים, פרחים, שיחים ועצים שאנחנו מתכננים להכניס לגינה. בוחרים יחד את סוגי הצמחים ואת הגודל הרצוי, כך שהלקוח מבין באופן מעשי, בעין, מה הוא מכניס אליו הביתה.

  6. שלב ההקמה

  עולים על בגדי עבודה, מעמיסים את הטנדר בכלים, מזמינים את החומרים, מזמינים טרקטור אם צריך, ממלאים ג'ריקן מים ומתחילים לעבוד!

  7. מסירת הגינה

  לאחר סיום כל העבודות ומסירת הגינה ללקוח, אנחנו נותנים – כחלק מהשירות – ליווי של חודשיים, שכולל טיפול, כיסוח, השקיה, ניקוי ומעקב אחר קליטת הצמחים.

  8. אחריות

  שנה אחריות למערכת ההשקיה, שנה אחריות לעצים, 3 חודשים אחריות לצמחיה, הפרחים והדשא.

   

  9. תתחדשו!

  חברה לבניית אתרים חברה לבניית אתרים